Меблева фабрика Pavlyk – сімейний бізнес, який був заснований Йосипом Павликом у 2007 році в Закарпатті. Повноцінне і якісне виробництво житлових меблів, столів і стільців з масиву дерева, переважно бука та дуба – спеціалізація ТМ Pavlyk. Всі меблі Pavlyk  покрито екологічно чистими лакофарбовими матеріалами. Меблі з деревини, історично сильна сторона Закарпатського регіону.

 

Дивлячись на сьогоднішній каталог продукції підприємства, важко повірити що колись все почалось з однієї моделі, яку засновник компанії, Йосиф Павлик, продавав на ринках та магазинах (свого регіону).

 

У 2008 році під впливом кризи компанія швидко перебудувалася і розширила асортимент, розробивши нові моделі. Географія продажів ТМ Pavlyk вийшла за межі регіону. 2014 – перша спроба Pavlyk працювати на експорт. Від ідеї експортувати до першої партії поставлених за кордон стільців знадобилось 3 роки. Цей час Йосип Павлик та його команда використали на вивченням ринків, зміну підходу до справи і запровадженням ощадливого виробництва (LEAN), яке відкрило перспективу для виходу на зовнішні ринки. І не дарма! Близько 120 компаній проходили у Pavlyk навчання системі LEAN.

 

Наразі ТМ Pavlyk продає свою продукцію в Україні, Європі і Західної Азії – зокрема, в таких країнах як Румунія, Молдова, Австрія, Ізраїль та інші.

Нині компанія Pavlyk розвивається у напрямку дизайну. З початку співпраці з Дмитром Новіковим у 2018 році, розроблені нові колекції, і сам бренд зазнав серйозних трансформацій стилю – з’явився новий логотип, але слоган, створений Тетяною, дружиною Йосипа Павлика, «‎nice to be home» залишився як символ сімейних традицій, започаткованих власником.

 

Сучасні технології виробництва і висока якість – ось що робить Pavlyk надійним виробником.

×